VPN pro český Netflix

Pracujete nebo žijete v zahraničí a rádi byste se dívali na český Netflix? Trh se službami VPN je velký, ale možná brzy zjistíte, že žádný poskytovatel – až na jednoho – neoptimalizuje české servery pro to, aby na nich šel spustit český Netflix.

Podívejte na naše srovnání nejlepších VPN na trhu

U všech poskytovatelů VPN, včetně prémiového ExpressVPN, vám sice s českou IP adresou Netflix půjde otevřít, ale budete v ním mít pouze globální nabídku filmů a seriálů, nebudete tam mít specifické pořady pro Českou republiku. Když se zeptáte na podpoře svého VPN poskytovatele, proč tomu tak je, tak vám sdělí, že český Netflix je velmi aktivní v banování IP adres od VPN poskytovatelů.

SurfShark

Se Surfsharkem můžete snadno přistupovat k obsahu českého Netflixu v zahraničí. Stačí si jen stáhnout a nainstalovat aplikaci SurfShark na svůj zařízení a připojit se k serveru v České republice. Poté se přihlaste do svého účtu Netflix a můžete začít sledovat české filmy a seriály bez omezení.

Surfshark má také další výhody, jako například možnost používat více zařízení současně, automatické odpojení v případě výpadku připojení a funkci „NoBorders“, která umožňuje přístup k internetu i v zemích s omezením internetu.

Surfshark je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí sledovat český Netflix v zahraničí. S jeho rychlostí, spolehlivostí a vynikajícím zabezpečením je to nejlepší VPN služba pro sledování českých filmů a seriálů kdekoli na světě.

Pokud víte i o jiném poskytovateli VPN, kde vám funguje český Netflix, neváhejte nás kontaktovat, ať tento článek doplníme. Z vlastních zkušeností nám český Netfix nefugnoval u ExpressVPN, NordVPN ani u PureVPN. Naopak však u těchto společností fungují samozřejmě zahraniční Netflixy v České republice. Je to dáno tím, že Česká republika je velmi malý trh na to, aby VPN služby optimalizovaly své služby zrovna na Českou republiku.