1 NordVPN od 3,35 € / měsíc

5330+ serverů v 60 zemích

Recenze NordVPN

2 ExpressVPN od 8,32 $ / měsíc

3000+ serverů v 94 zemích

Recenze ExpressVPN

3 Surfshark od 2,30 € / měsíc

3200+ serverů v 65 zemích

Recenze SurfShark

4 PureVPN od 2,08 $ / měsíc

6500+ serverů ve 140 zemích

Recenze PureVPN

Všichni námi vybraní poskytovatelé VPN nabízí možnost vrácení peněz do 30 dnů v případě, že nebudete spokojeni. Také mají všichni tzv. no logs policy, kde se zavazují k tomu, že o vás nesbírají žádná data.

Tato stránka přináší užitečné srovnání nejlepších VPN služeb na trhu. V tabulce jsou uvedeny klíčové vlastnosti jednotlivých služeb, jako je rychlost připojení, bezpečnost, počet serverů a další. S pomocí této přehledné tabulky si můžete snadno porovnat různé VPN služby a zvolit tu nejlepší pro vaše potřeby. Bez ohledu na to, zda hledáte VPN pro ochranu vaší soukromí, přístup k geograficky omezenému obsahu, nebo cokoli jiného, tato stránka vám pomůže najít tu správnou službu.

Na nezabezpečenou wi-fi síť byste se nikdy neměli připojovat bez VPN.

Kromě základních funkcí jako šifrování připojení a skrytí IP adresy mohou některé VPN služby nabízet i další užitečné funkce. Například NordVPN nabízí funkci double VPN, což znamená, že vaše připojení bude přesměrováno přes dva různé VPN servery, což zvyšuje bezpečnost vašeho připojení. ExpressVPN pak nabízí funkci split tunneling, která umožňuje uživatelům určit, které aplikace a webové stránky půjdou přes VPN a které ne.

Dále je důležité zmínit, že kromě ochrany vašeho soukromí a bezpečnosti připojení mohou VPN služby také umožnit přístup ke geograficky omezenému obsahu. Pokud například cestujete do zahraničí a chcete si zhlédnout film nebo seriál, který je dostupný pouze v určité zemi, můžete s VPN službou připojit k serveru v této zemi a získat tak přístup k obsahu.

Posledním faktorem, na který byste měli při výběru VPN služby myslet, je cena. Jak jste si mohli všimnout, ceny jednotlivých služeb se mohou lišit a záleží na vás, jakou službu si zvolíte. Nicméně, většina VPN služeb nabízí různé plány s různou délkou trvání, takže si můžete vybrat ten, který nejvíce odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.