Jak stáhnout a nainstalovat VPN?

VPN chrání vaši online aktivitu před sledováním a udržuje vaše soukromí a bezpečnost online. Existuje mnoho VPN služeb na trhu, ale NordVPN patří mezi nejoblíbenější a nejdůvěryhodnější. V tomto článku vám ukážeme, jak stáhnout a nainstalovat aplikaci NordVPN na vašem zařízení.

Podívejte na srovnání nejlepších VPN na trhu

Krok 1: Přihlaste se k NordVPN

Než začnete stahovat aplikaci NordVPN, budete muset se přihlásit k této službě. Pokud již máte účet NordVPN, přihlaste se pomocí svého e-mailu a hesla. Pokud jste nový uživatel, můžete si zaregistrovat účet na oficiálních stránkách NordVPN.

Krok 2: Stáhněte si aplikaci NordVPN

Po přihlášení se k NordVPN můžete přistoupit ke stažení aplikace NordVPN. Klikněte na tlačítko „Stáhnout“ na hlavní stránce a vyberte platformu vašeho zařízení (Windows, Mac, Android, iOS, atd.).

Krok 3: Nainstalujte aplikaci NordVPN

Jakmile je soubor stažený, otevřete ho a spusťte instalaci. Postupujte podle instrukcí a vyberte složku pro instalaci aplikace NordVPN.

Krok 4: Přihlaste se k aplikaci NordVPN

Po úspěšné instalaci aplikace NordVPN můžete aplikaci spustit. Zadejte své přihlašovací údaje a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“. Po přihlášení se objeví hlavní okno aplikace NordVPN.

Krok 5: Vyberte si server a připojte se k VPN

Nyní můžete vybrat server, ke kterému se chcete připojit. Vyberte si server v zemi, kde chcete získat přístup k obsahu na internetu (např. USA, Velká Británie, Německo, atd.). Po vybrání serveru klikněte na tlačítko „Připojit se“. Po chvíli se budete úspěšně připojeni k VPN.

Jak jsme viděli, stáhnutí a instalace aplikace NordVPN není nijak složitá. Podobný postup platí i pro ostatní VPN služby na trhu. Pokud se rozhodnete používat NordVPN, budete mít přístup k širokému výběru serverů a i vynikajícímu zabezpečení vaší online aktivity. Při používání NordVPN nebudete muset mít obavy z toho, že vaše online aktivity budou sledovány nebo že se dostanete k obsahu, ke kterému nemáte přístup.

NordVPN je navíc jednou z mála VPN služeb, která nabízí aplikace pro všechny hlavní platformy včetně Windows, Mac, Android, iOS a další. To znamená, že můžete používat NordVPN na všech svých zařízeních, bez ohledu na to, zda jde o počítač, tablet nebo smartphone.

Kromě NordVPN existuje na trhu mnoho dalších VPN služeb, které nabízejí podobné funkce a nástroje. Mezi tyto služby patří například ExpressVPN, Surfshark a mnoho dalších. Postup stahování a instalace aplikace na tyto služby bude velmi podobný postupu pro NordVPN.