Statistiky jeden z nejoblíbenějších poskytovatelů VPN je HMA – HideMyAss od společnosti AVG. Tato firma má velmi hezké webovky a poskytuje skutečně kvalitní služby.

HMA je známá tím, že poskytuje největší spektrum serverů a IP adres na trhu. Jsou prostě největší a vybudovali si velmi dobré jméno díky kvalitnímu softwaru a spolehlivosti obecně. Mají tak dobrý marketing, že když se řekne VPN, tak se některým lidem vybaví služba HideMyAss jako první.

HideMyAss - Logo

Proč HideMyAss nedoporučujeme?

HMA nedoporučujeme ze stejného důvodu jako společnost Hola!. A tím nejpalčivějším důvodem je, že HMA si o vás ukládá data. Ano, tato gigantická firma nemá pravdilo “no logs”. Klidně se zeptejte na jejich online chatu, ihned se vám k tomu přiznají.

Kdyby HMA měla pravidlo “no logs”, tak by mohla být skutečně jedničkou na trhu, protože po technické stránce je opravdu skvělá.

Ovšem takto rozhodně HMA nesmíte používat na torrenty a nikdy nebudete mít jistotu, co se s daty získanými z vaší aktivity dále děje. A to je přece hlavní důvod, proč si VPN platíme, abychom získali bezpečnost a anonymitu. Bez pravidla “no logs” ztrácíme oboje.

Pokud hledáte dobrou VPN, pak si vyberte v našem žebříčku.

HMA – Jedno negativum přebije všechna pozitiva

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *