Pokud si stále nejste jisti, zda je potřeba chránit své soukromí přes VPN v kombinaci s dalšími službami, pak velice doporučujeme znát příběh Edwarda Snowdena. Snowden je bývalý agent CIA a NSA, velice inteligentní analytik, který začal pro NSA pracovat již ve 20 letech!

Nyní běží v kině nový film od Olivera Stone s názvem Snowden.

Na serveru youtube lze shlédnout dokument Citizenfour: Občan Snowden.

Edward Snowden - Mladý i starší

Oba snímky velice doporučujeme pro uvědomění si, jak jsou vládní agentury mocné a jak prakticky na internetu neexistuje soukromí. Ani služba VPN nemůže zaručit 100% bezpečnost a anonymitu, jak některé marketingové agentury lživě uvádí, ale v kombinaci s dalšími nástroji může vytvořit skutečně silnou obranu.

Edward Snowden mimo jiné přišel s důkazy, že vládní agentury se dokáží napojit na váš Facebook, dokáží poslouchat jakýkoliv mikrofon v telefonu a nebo sledovat jakoukoliv webovou kameru. A to prosím, i když je zařízení zcela vypnuté! Více vám spoilerovat nebudeme, ale rozhodně stojí za to tyto informace mít a podpořit boj proti vládám, které omezují naší osobní svobodu. I z tohoto důvodu vznikl tento webový portál spolu s portálem NEdaním.cz.

Podívejte se na seznam nejlepších VPN, které doporučujeme. V dalších článcích vás budeme informovat o tom, jak se ještě více zabezpečit a podpořit tak své právo na soukromí.

Edward Snowden: Příběh agenta CIA a NSA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *